Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

iPhone 5 bude ohlášen 12. září

Vložil na 30.7.2012 – 6.00 Žádný komentář

Čínský zpravodajský portál iLab Factory uveřejnil fotografie údajného prototypu nové generace iPhone 5. Objevily se zprávy, že jeho oficiální představení proběhne 12. září.

Nový telefon bude podle veškerých dosavadních informací zřejmě vybaven 4″ displejem s retina technologií a dostane do výbavy novou podobu dockovacího konektoru. Jeho současná 19pinová podoba by měla být nahrazena modernějším a výrazně menším rozhraním, které bude lépe odpovídat současným trendům minimalizace.

Nový iPhone (1)Zároveň by mělo dojít k drobným úpravám ve volbě materiálů. Namísto zadního skleněného krytu bychom se u nové generace měli dočkat hliníkového krytu (podobně jako u první generace iPhone).

Nový iPhone (2)Portál iMore nyní také s odvoláním na své zdroje uvedl, že Apple by měl nový telefon představit již 12. září. Do prodeje by se pak měl dostat 21. září letošního roku.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar