Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Co nás letos ještě čeká?

Vložil na 24.7.2012 – 6.00 Žádný komentář

Jaké hardwarové novinky si pro nás Apple na letošní rok ještě připravil? Máme pro vás kompletní přehled vycházející z dosavadních informací a predikcí.

Zatímco všichni netrpělivě očekávají zítřejší pravděpodobný příchod nové verze desktopového operačního systému OS X, Mountain Lion, my jdeme dál. Zajímalo nás, co vše na letošní rok Apple vlastně ještě chystá.

A dlužno říci, že toho rozhodně není málo. Kromě nové verze obou operačních systémů, tedy již zmíněného OS X a dále mobilního operačního systému iOS pro jablečné telefony a tablety, nás čeká i celá řada nového hardware.

Tím nejočekávanějším, který už je údajně ve výrobě a mohli bychom se jej dočkat nejpozději začátkem září, je nová verze smartphonu Apple iPhone. Ten by měl být o něco vyšší než současná generace a nabídne s největší pravděpodobností 4″ displej a nový, užší, typ dockovacího konektoru.

Čeká nás však ale zřejmě i nový iPad. Zde by mělo dojít k ještě lepšímu vyladění displeje a fotoaparátu, stejně jako k nahrazení docku za nové, užší, rozhraní. Zároveň se zdá být stále více pravděpodobné uvedení tabletu iPad Mini, s nímž by Apple zaútočil na trh levnějších tabletů. Obojí by nás mohlo čekat již na začátku října.

Kromě toho se zřejmě brzy dočkáme i uvedení 13″ varianty MacBook Pro s retina displejem (aktuálně je tato varianta laptopu k dispozici pouze v rozměru 15″) nebo inovované řady multimediálních přehrávačů iPod. Je tedy určitě na co se těšit.

Apple produkty pro druhé pololetí 2012

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar