Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Velká letní soutěž

Vložil na 5.6.2012 – 6.00 Žádný komentář

Začíná nám čas letních dovolených a AppZone přechází na krátký čas do malého útlumu. Abychom vám však zpříjemnili tento čas, máme pro vás velkou letní soutěž.

Tentokrát potěšíme všechny milovníky jablečných tabletů iPad. Vytvořili jsme totiž zajímavý balíček hardware a software, který vám z práce s tabletem udělá ještě větší radost a potěšení, než jste byli zvyklí dosud.

O co hrajeme? Tentokrát pro vás máme tři zajímavé ceny, které věnujeme jednomu z vás. Výherce naší letní soutěže získá 1) Logitech Fold-Up Keyboard, 2) 1Password for iPad, 3) 16 GB Kingston Wi-Drive!

Fold-up KeyboardA co musíte udělat pro to, abyste o tento skvělý balíček mohli soutěžit? Stačí, když nám prostřednictvím kontaktního formulářezašlete tip na pět vašich nejoblíbenějších aplikací pro iPad. Z došlých odpovědí pak vylosujeme jednoho z vás, který získá celou výhru.

Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 5. června do 8. července, v pondělí 9. července 2012 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

Poznámka: Na základě komentářů řady z vás musíme rozšířit pravidla tak, aby měla soutěž smysl. V případě zadání odpovědi do komentáře k tomuto článku bude daný komentář smazán a vaše odpověď nebude akceptována. Bude-li se situace opakovat častěji, může dojít k trvalému vyřazení příslušného soutěžícího ze všech soutěží na AppZone.cz. K odpovědím na soutěžní otázky používejte výhradně kontaktní formulář.

Soutěž

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar