Úvodní stránka » Magazín

AllThingsDigital uvolnil vida se Stevem Jobsem

Vložil na 1.6.2012 – 12.00 Žádný komentář

Magazín AllThingsDigital, který každoročně pořádá odbornou IT konferenci „D“, uvolnil veškeré záznamy vystoupení Steva Jobse od roku 2003 do roku 2010.

Steve Jobs patřil mezi pravidelné účastníky konference D, kterou každoročně organizuje AllThingDigital. Hovořil zde o svých plánech do budoucna, trendech, jimiž se Apple zabývá i svém osobním životě.

Veškeré záznamy jeho vystoupení – a to jak v audio, tak i video podobě – jsou nyní zcela zdarma k dispozici prostřednictvím iTunes. AllThingsDigital je jako poctu Stevu Jobsovu uvolnil právě po skončení desátého ročníku konference, na níž Steva Jobse nahradil současný CEO společnosti Apple, Tim Cook.

K dispozici je celkem sedm videozáznamů s délkou od 45 do 95 minut. Jde o mimořádně zajímavé materiály, které jistě ocení každý fanoušek Apple a příznivce legendárního vizionáře, Steva Jobse.

Celou kolekci sedmi videí naleznete zdarma na iTunes v podobě podcastů, odkud je můžete volně stahovat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar