Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

Webby Awards: Hold Stevu Jobsovi

Vložil na 23.5.2012 – 12.00 Žádný komentář

Na letošním ročníku každoročního udílení cen Mezinárodní akademie pro digitální umění a vědu za přínos v internetovém světě byl významně oceněn Steve Jobs.

V rámci šestnáctého ročníku udílení cen Webby Awards byl připomenut Steve Jobs. Svůj hold mu vzdaly nejvýznamnější osobnosti americké kulturní a politické sféry.

Večerem provázeli herci z kampaně Get a Mac, Justin Long a John Hodgman. Na pódiu se objevil také Richard Dreyfuss, herec známý z reklamních spotů Think Different.

Všichni společně zavzpomínali na Steva Jobse a uctili jeho památku minutovým videem, na němž se k památce Steva Jobse v pěti slovech (jak je pro Webby Awards typické) vyjádřily významné osobnosti. Mezi nimi nechyběl George Lucas, Al Gore nebo americký prezident Barrack Obama či Bill Clinton.

Ti všichni vzpomínali na památku tohoto mimořádného člověka, který v průběhu loňského roku předal vůdčí žezlo v Apple současnému CEO, Timu Cookovi a jen několik týdnů poté zemřel.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar