Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o Data Rescue 3

Vložil na 7.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

I když dnes si většina lidí užívá klidného volna před dalším státním svátkem, pro jednoho z vás máme milé překvapení v podobě výhry aplikace Data Rescue 3.

Celé dva týdny jste mohli na stránkách AppZone.cz soutěžit o zcela unikátní a skvělý nástroj Data Rescue 3. K čemu že tento program vlastně slouží?

Ať se člověk snaží sebevíce, občas zkrátka – vinou chybného hardware nebo vlastní nepozorností – přijde o data, která nejsou úplně snadno nahraditelná. V takovém případě se tedy uchýlí k záloze, ovšem pouze tehdy, je-li taková záloha k dispozici, anebo se pokusí za pomoci specializovaných nástrojů ztracená data obnovit.

S AppZone.cz jste měli šanci vyhrát nástroj, který je (nejen) na platformě Mac OS X dlouhodobě považován za naprostou jedničku a skutečnou špičku ve svém oboru. Jmenuje se Data Rescue 3 a pochází od společnosti Prosoft Engineering. Cena jedné licence pro osobní užití přitom vyjde na nemalých $ 99 USD (asi 2.000 Kč).

Podmínkou pro zařazení do soutěže bylo pouze zaslání žádosti o tento úkon. Pro nás to byla jistá sociologická sonda a pohled na to, jakým způsobem naši čtenáři komunikují. Výsledky byly zajímavé a brzy z nich sestavíme stručný přehled.

Vítězem soutěže se stal Pawol L. Gratulujeme!

Další soutěž pro vás již máme nachystanou a můžete se brzy těšit na další zajímavou cenu. Zachovejte nám tedy svou přízeň.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar