Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhlášení soutěže o Drive Genius

Vložil na 28.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

Máme za sebou další soutěžní týden a je tedy na čase vyhlásit vítěze. Tentokrát jste mohli soutěžit o skvělý nástroj pro zlepšení výkonu vašeho Maca, Drive Genius.

Stává se vám, že namísto svižné práce se váš Mac začíná nějak sekat? Vidíte „kolečko štěstí“ častěji než dříve? Plní se vám disk takovým tempem, že už nemáte kam stahovat nové oplzlé videoklipy? Pak vám může pomoci Drive Genius.

Tento jedinečný program využívá dokonce Apple ve svých prodejnách u Genius Bar pultů, kde odborníci na Macy pomáhají uživatelům řešit jejich problémy. Jde o zcela mimořádnou aplikaci, která kromě defragmentace disku zvládne i celkové pročištění a oživení systému, stejně jako nalezení duplicit nebo nejrůznějších anomálií.

Aplikace Drive Genius se běžně prodává za cenu $ 99 USD (tedy asi 2.000 Kč). Vy jste v uplynulém týdnu měli možnost získat ji zcela zdarma. Stačí, abyste měli trochu štěstí v naší soutěži a byli vylosováni.

Jediné, co jste museli udělat, bylo napsat nám prostřednictvím kontaktního formuláře název společnosti, která tento program vyvíjí spolu s názvem alespoň jednoho dalšího produktu z její produkce.

S ohledem na problémy, které se vyskytly s naším kontaktním formulářem, přišlo tentokrát pouze 57 hlasů. Za vzniklé potíže se omlouváme, avšak jsme rádi, že mnozí z vás využili dodatečně nasazenou možnost pro kontaktování redakce prostřednictvím e-mailu. Kontaktní formulář byl poté velice rychle znovu opraven a nyní je již plně funkční.

Vítězkou soutěže se stala Ludmila F. Gratulujeme.

Další soutěž pro vás již máme nachystanou a můžete se brzy těšit na další zajímavou cenu. Zachovejte nám tedy svou přízeň.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar