Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

V září proběhne další iTunes Festival

Vložil na 21.5.2012 – 12.00 Žádný komentář

Apple oficiálně oznámil, že akce iTunes Festival ’12 proběhne v září letošního roku. Přesouvá se tam z původně plánovaného července a proběhne v Londýně.

Akce iTunes Festival se poprvé uskutečnila v roce 2007 a díky vysokému zájmu ze strany návštěvníků a mnoha pozitivním reakcím se stala každoročním místem setkávání nejen mladých příznivců hudby a moderních technologií.

Letošní iTunes Festival proběhne v londýnském Roundhouse a během mimořádných třiceti nocí se představí více než 60 umělců. Těšit se můžeme na méně slavné skupiny, stejně jako na opravdové pecky. Chybět nebudou například Jack White, nebo Norah Jones, který zahrál například i na akci „Pocta Stevu Jobsovi“ v sídle společnosti Apple. Dále se zúčastní kupříkladu Usher, populární R&B hudebník.

Vstupné na akci je nulové, avšak vstupenky nelze získat jenom tak. Apple je bude náhodně losovat v průběhu celého června. Podmínkou je, že musíte být starší 14 let a být obyvatelem Velké Británie, Německa, Francie, Irska nebo Holandska.

Přihlásit se do losování je pak možné prostřednictvím oficiální iOS aplikace festivalu.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar