Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

Tim Cook hostem konference D10

Vložil na 31.5.2012 – 12.00 Žádný komentář

Konference D10, kterou pravidelně pořádá All Things Digital, hostila snad všechny významné osobnosti IT scény. Letošního ročníku se jako host zúčastnil Tim Cook.

Tim Cook, CEO společnosti Apple, který ve funkci nahradil Steva Jobse, za své krátké působení v čele Apple mnoho změnil a řadu věcí uchopil jiným způsobem než jeho předchůdce. Je však vnímán velice pozitivně a ukazuje se, že jeho styl manažerského řízení je možná pro mnoho lidí příjemnější a čitelnější než tomu bylo v dobách Steva Jobse.

Na konferenci D10 byl Tim Cook důkladně vyzpovídán. V rámci rozhovoru hovořil o celé řadě zajímavých témat. Nevynechal dlouhou řeč o Stevu Jobsovi, který pro něj byl vzorem a učitelem a jehož příkladem se řídí. Vyzdvihl jeho zásluhy o úspěch společnosti a představení zcela nových a mimořádně inovativních produktů.

Poté se řeč stočila k současnějším tématům. Na řadu tak přišla přímá otázka, zda Apple připravuje uvedení televizoru. Té se Tim Cook velice šikovně vyhnul a ve výsledku pouze uvedl, že se Apple dlouhodobě zaměřuje na domácnosti a komfort uživatelů. Zdůraznil, že nechce Apple směřovat k masovosti, ale k udržení vysoké kvality a profesionality.

Dále hovořil o chystané integraci služeb s Facebookem, jíž bychom se měli dočkat již v rámci chystané nové generace mobilního operačního systému iOS 6.

Celý rozhovor s Timem Cookem můžete zhlédnout na stránkách All Things Digital.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar