Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte Drive Genius a zrychlete svůj Mac

Vložil na 21.5.2012 – 6.00 2 komentářů

Běží vám Mac najednou nějak pomaleji než dříve? Máte disk zaplněný k prasknutí a sotva se na něm orientujete? Máme pro vás řešení. A budete-li mít štěstí, dostanete jej zcela zdarma.

Stává se vám, že namísto svižné práce se váš Mac začíná nějak sekat? Vidíte „kolečko štěstí“ častěji než dříve? Plní se vám disk takovým tempem, že už nemáte kam stahovat nové oplzlé videoklipy? Pak vám může pomoci Drive Genius.

Tento jedinečný program využívá dokonce Apple ve svých prodejnách u Genius Bar pultů, kde odborníci na Macy pomáhají uživatelům řešit jejich problémy. Jde o zcela mimořádnou aplikaci, která kromě defragmentace disku zvládne i celkové pročištění a oživení systému, stejně jako nalezení duplicit nebo nejrůznějších anomálií.

Aplikace Drive Genius se běžně prodává za cenu $ 99 USD (tedy asi 2.000 Kč). Vy nyní máte možnost získat ji zcela zdarma. Stačí, když budete mít trochu štěstí v naší soutěži.

Jediné, co musíte udělat, je napsat nám prostřednictvím kontaktního formuláře název společnosti, která tento program vyvíjí spolu s názvem alespoň jednoho dalšího produktu z její produkce. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 21. května do 27. května, v pondělí 28. května 2012 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

Poznámka: Na základě komentářů řady z vás musíme rozšířit pravidla tak, aby měla soutěž smysl. V případě zadání odpovědi do komentáře k tomuto článku bude daný komentář smazán a vaše odpověď nebude akceptována. Bude-li se situace opakovat častěji, může dojít k trvalému vyřazení příslušného soutěžícího ze všech soutěží na AppZone.cz. K odpovědím na soutěžní otázky používejte výhradně kontaktní formulář.

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar