Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž o Data Rescue 3 pokračuje

Vložil na 4.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

Aktuální soutěž o aplikaci Data Rescue 3 nadále pokračuje! A to až do neděle 6. května. Pojďte s námi soutěžit i vy. Získáte tak užitečného pomocníka pro obnovu ztracených dat.

Dosud jsme přijali více než 350 soutěžních hlasů, které svědčí o velkém zájmu čtenářů o tuto šikovnou aplikaci. Rozhodli jsme se proto dát šanci i těm, kteří soutěž dosud nezaznamenali a prodloužili jsme jí ještě o několik dní. Podmínky soutěže jsme uveřejnili již dříve.

S AppZone.cz tak máte tento týden šanci vyhrát nástroj, který je (nejen) na platformě Mac OS X dlouhodobě považován za naprostou jedničku a skutečnou špičku ve svém oboru. Data Rescue 3 pochází od společnosti Prosoft Engineering. Cena jedné licence pro osobní užití přitom vyjde na nemalých $ 99 USD (asi 2.000 Kč).

Program si ještě blíže představíme v recenzi, na níž se můžete těšit již velice brzy. Již nyní však můžete soutěžit a jeden z vás bude mít to štěstí, že si aktuální verzi Data Rescue 3 for Mac odnese.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar