Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Prototyp původního iPadu nyní na eBay

Vložil na 29.5.2012 – 12.00 Žádný komentář

Na aukčním serveru eBay se nyní objevil údajný prototyp prvního iPadu. Oproti skutečné verzi se však vyznačuje jistou „anomálií“, kterou Apple posléze zavrhl.

Již od počátku věků se iPad prodává pouze s jedním dokovacím konektorem. Pravdou ale zůstává, že již s uvedením iPadu na trh se objevily informace o tom, že si Apple pohrával s možností umístění dvou dokovacích konektorů – jeden pro orientaci na výšku a jeden na šířku. To však z estetických důvodů nakonec zavrhl.

Nyní se v aukci na portálu eBay objevil údajný prototyp, na němž Apple právě využití dvou dokovacích konektorů testoval. Jeho vyvolávací cena je $ 4.800 USD (tedy asi 100.000 Kč).

iPad - prototypSpekulace však vyvolává zadní strana zařízení. Nejsou na ní totiž umístěné žádné údaje a identifikační prvky, což u Apple není zrovna obvyklé. I na prototypech se totiž vždy objevovalo tovární značení s údaji o zařízení.

Podle všeho by se ale opravdu o původní prototyp jednat mohlo. Máte-li tedy volných pár korun, proč nepřihodit?

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar