Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Objevily se screenshoty map z iOS 6

Vložil na 30.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

Zpravodajský portál BGR uveřejnil několik fotografií z údajného nového mapového rozhraní systému iOS 6. V něm bychom se měli dočkat výměny Google Maps za vlastní podklady Apple.

O tom, že se Apple rozhodl ukončit poskytování mapových podkladů Google Maps ve svých iOS zařízeních jsme vás již informovali. Rivalita mezi Applem a Googlem totiž dlouhodobě vede ke sporům a Apple tak nechce popularitu mapových služeb Google dále podporovat.

V loňském roce navíc Apple odkoupil jinou společnost, která se vývojem vlastních mapových podkladů dlouhodobě zabývá. Googlu má konkurovat především vyladěnými 3D pohledy, které jsou o poznání lepší a propracovanější než v případě Google.

Apple Maps iOS 6Nyní se objevily první údajné fotografie tohoto rozhraní, které přinesl zpravodajský portál BGR. Připomeňme, že tyto mapové podklady by se měly objevit již s uvedením iOS 6, tedy v průběhu tohoto léta. Uvedení iOS 6 se očekává buď na konferenci WWDC v červnu nebo brzy poté.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar