Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Na novém iPhonu aktivně pracoval i Steve Jobs

Vložil na 18.5.2012 – 12.00 Žádný komentář

Nová generace chytrého telefonu iPhone prý byla hlavním bodem zájmu Steva Jobse. Ten měl údajně sám rozhodnout i o zvětšení displeje na 4″.Upozornila na to agentura Bloomberg, která se zabývá především analýzou finančních trhů a podnikové sféry. Není však první. Na to, že se Steve Jobs aktivně podílel i na novém iPhonu, upozornil i Walter Isaacson a další z jeho okolí, již brzy po jeho smrti.

Bloomberg pak dodává, že zvětšení displeje telefonu na 4″ bylo logickým krokem, pro nějž se rozhodl přímo Steve Jobs. Tento krok chtěl však spojit s větší evolucí, než kterou představovalo uvedení modelu iPhone 4S.

Právě nyní, v čase nadcházejícího uvedení iPhone 5, je tak nadmíru pravděpodobné, že u tohoto telefonu skutečně nalezneme dlouho očekávaný a avizovaný 4″ retina displej. Zprávy o tom již potvrzují zdroje Wall Street Journal a nyní i již zmíněný Bloomberg. Jde tedy o poměrně seriózní informační kanály, které se jen výjimečně pletou.

Nový iPhone by se měl začít vyrábět již v červnu a do prodeje by měl být uveden nejpozději v září letošního roku. Brzy po něm by měla následovat také další generace tabletu iPad.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar