Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Mountain Lion umožní vypnutí notifikací

Vložil na 3.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

Chystaný operační systém OS X Mountain Lion, který v létě nahradí dosud aktuální verzi Mac OS X Lion, přinese další zajímavou funkci pro zvýšení soukromí.

Jestliže pracujete na počítači, tu a tam chcete mít od všeho klid. Chcete se nerušeně podívat na film nebo video na YouTube či si popovídat v klidu a bez vyrušování na Skype. V takových okamžicích působí notifikace zasílané jednotlivými aplikacemi, velmi rušivě.

Apple proto do nové verze svého operačního systému OS X zařadil užitečnou funkci, která na danou dobu vypne veškeré notifikace. Právě OS X Mountain Lion totiž bude nově disponovat integrovaným centrem notifikací a tato funkce zde tedy přijde určitě vhod.

Mountain Lion - Do not disturbObjevila se v aktuálním updatu, který Apple uvolnil pro vývojáře testující třetí preview tohoto systému. Jednoduchým překliknutím zde budeme moci vypnout veškeré příchozí notifikace a dalším kliknutím je opět zapnout. Lze také usuzovat, že podobná funkce přibude i v mobilním operačním systému iOS.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar