Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

MacBook Pro dostane zpět karty NVidia

Vložil na 16.5.2012 – 12.00 Žádný komentář

Nová generace notebooků MacBook Pro by měla být osazena grafickými čipy značky NVidia. Nahradí tak současné grafické karty od konkurenční ATI.

Postupně se objevují nové a nové informace o chystané nástupnické generaci MacBook Pro. Ta by se měla na trhu objevit nejpozději v průběhu léta.

Nyní se objevily další zajímavé novinky. Podle současných spekulací, které však mají velice logický a rozumný základ, by měl Apple nahradit grafické čipy ATI za novou NVidia GeForce GT 650M.

Ta nabízí vyšší grafický výkon při nižší spotřebě a zároveň skvěle funguje s novou generaci procesorů Intel Ivy Bridge. Jejímu nasazení proto nic nebrání a lze považovat za téměř jisté.

Otázkou je, zda se Apple kompletně vzdá spolupráce s ATI. Již v minulosti jsme byli svědky toho, že pro různé modely volil Apple různé dodavatele. Není proto vyloučeno, že tomu tak bude i v tomto případě.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar