Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Jonathan Ive naznačil převratný produkt

Vložil na 24.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

Šéfdesignér společnosti Apple, Jonathan Ive, v rozhovoru pro britský The Telegraph zmínil chystaný produkt, který považuje za nejvýznamnější za dobu své kariéry.

Jonathan Ive již více než dvacet let pracuje na pozici designéra společnosti Apple. Ještě předtím zde působil jako konzultant a v době nástupu Steva Jobse dokonce zvažoval odchod. Nakonec vydržel, s Jobsem se spřátelil a společným úsilím dali vzniknout celé řadě užitečných produktů, které doslova změnily svět.

Za všechny jmenujme iMac, který vrátil Apple zpět na výsluní, iPod, který doslova spustil hudební revoluci, iPhone, který ukázal jak lépe využívat telefon a samozřejmě iPad, který do té doby nikdo nepotřeboval, ale dnes jej každý chce.

Britský rodák odcestoval na otočku ze San Francisca, kde žije se svou manželkou a dvěma dětmi, do rodného Londýna, kde přijal rytířský titul za zásluhy a šíření dobrého jména Velké Británie ve světě. Při té příležitosti se nechal vyzpovídat redaktorem magazínu The Telegraph, pro nějž odhalil zákulisí své práce a některé své názory na Apple a jeho budoucí směrování.

Ta nejzajímavější část rozhovoru však byla, když se jej redaktor zeptal jaký z produktů Apple považuje za nejzajímavější a který by si sám vybral, měl-li by zvolit pouze jediný. Ive odpověděl, že jako nejzajímavější a nejvýznamnější produkt mu připadá právě ten, na němž v současnosti velmi intenzivně pracují. Více však odmítl prozradit.

Zdá se, že Apple chystá něco opravdu velkého. Bude to skutečně nějaká převratná HD televize nebo nás čeká něco docela jiného? Kdo ví. Za pár měsíců snad budeme moudřejší

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar