Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

iPhone dostane 4″ displej

Vložil na 17.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

Až dosud bylo vše pouhou spekulací, ale nyní získává reálnější obrysy. Nový iPhone by měl prý skutečně dostat větší displej. Zprávu přinesl The Wall Street Journal.

Právě The Wall Street Journal je považován za jeden z nejserióznějších a nejobjektivnějších deníků, které v USA vycházejí. Zprávy, které přináší, bývají vždy podloženy a ověřeny z několika nezávislých zdrojů. Jejich článek, v němž tvrdí, že bychom se měli s velkou pravděpodobností dočkat o půl palce většího displeje, proto vyvolal velký zájem.

Až dosud se o této variantě spekulovalo pouze na úrovni bulváru a analytiků. Zapojením WSJ se spekulace mění ve velmi zajímavou informaci, která má evidentně podporu v přímých zdrojích. Ty také prý tvrdí, že Apple již objednal displeje, jejichž dodání a finální montáž první várky telefonů, je v plánu na příští měsíc.

iPhone 5 (render)Otázkou zůstává, jaký bude design nového telefonu. Podle všeho totiž Apple nepůjde cestou dalšího rozšíření telefonu, ale displej bude protažen na výšku. Portál MacRumors.com uveřejnil zajímavě provedený render, který možnou podobu odhaluje.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar