Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

iPhone 5 by měl přijít v září

Vložil na 11.5.2012 – 12.00 Žádný komentář

Spekulací o termínu uvedení nové generace chytrého telefonu iPhone bylo již několik. Nyní pro vás máme jednu, která se zdá být velice věrohodná.

Hovořilo se o tom, že by nová generace telefonu iPhone mohla spatřit světlo světa již v průběhu června na WWDC 2012. Později se spekulovalo o přelomu července a srpna. Nyní však o poznání důvěryhodnější zdroje uvádějí tradiční termín pro představení nového iPhone – září.

Tuto informaci přinesl webový portál Digitimes, který je známý svými dobrými kontakty uvnitř společnosti Apple a velice přesnými prognózami ohledně jejího dalšího směřování. Lze tedy usuzovat – a to i s ohledem na předchozí roky, kdy si Apple vybral právě toto období k představení nového modelu svého telefonu – že je tato předpověď správná.

Zároveň však přinesl informaci o tom, že bychom se koncem roku měli dočkat dokonce dvou nových modelů tabletu iPad. Potvrzují se tak dlouhodobé spekulace o menším a výbavou odlehčeném modelu. Uvidíme, zda tomu tak letos skutečně bude.

Otázkou však dosud zůstávají konfigurace a parametry chystaných zařízení. S blížícím se uvedením však velmi pravděpodobně dojde i k jejich odhalení.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar