Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

iOS 6 začíná být vidět

Vložil na 16.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

Nová řada mobilního operačního systému iOS, která ponese označení 6, by se měla objevit maximálně do jednoho měsíce. Již nyní se s ní ale můžeme setkat.

Ve statistikách návštěvnosti celé řady webů se dle portálu 9to5mac začaly objevovat návštěvy ze zařízení vybavených iOS 6. Nemělo by přitom zřejmě jít pouze o interní produkty v Cupertinu, ale je možné, že iOS 6 byl již poskytnut i velkým vývojářům.

Je tak zřejmé, že práce na nejúspěšnějším mobilním operačním systému současnosti velmi intenzivně pokračují a první beta verze bychom se měli dočkat skutečně brzy. Spekuluje se o tom, že nejpozději na konferenci WWDC bude uvolněna právě první betaverze iOS 6.

Nový iOS 6 bude mít ještě větší provázanost se službou iCloud, která také dojde výrazných změn. Již nyní mohou registrovaní vývojáři jisté fragmenty informací o iOS 6 z iCloudu, který je iOS 6 v současné době intenzivně přizpůsobován, vyčíst.

Dočkáme se tak například širší podpory systému notifikací, ale i mnoha dalších zajímavých novinek. Na první potvrzený soupis nových funkcí si však budeme muset ještě chvilku počkat. Připomeňme, že WWDC, kde by mělo k odhalení iOS 6 nejpozději dojít, začíná již za necelý měsíc.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar