Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Bude na WWDC 2012 odhalen Apple OS TV?

Vložil na 31.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

Na konferenci WWDC, která začne již za necelé dva týdny v San Franciscu, by mohl být představen návrh zcela nového operačního systému z dílny společnosti Apple.

Spekuluje o tom alespoň, s odkazem na své údajné zdroje uvnitř společnosti, webový zpravodajský portál BGR. Podle něj by měl být nový operační systém předzvěstí uvedení dlouho očekávané televize značky Apple.

O mimořádně inovativní Apple TV se spekuluje již dlouho. Mělo by jít o přelomový televizní přijímač, který nabídne zcela nový způsob ovládání (spekuluje se v tomto případě o hlasové asistentce Siri) a mnohem vyšší uživatelský komfort a ergonomii než současné modely.

Apple se dosud k těmto teoriím nevyjádřil a vše je tak výhradně na úrovni spekulací a dohadů. Ovšem mnohem jasněji by mohlo být již v průběhu konference WWDC, která začne za necelé dva týdny v San Franciscu.

Na největší vývojářské konferenci na světě, kterou každoročně pořádá právě Apple, by kromě celé řady novinek – mezi nimi i iOS 6 – měl být představen právě koncept operačního systému pro televize značky Apple. Tzv. „OS TV“ by měl být třetím z rodiny operačních systémů s logem nakousnutého jablka. Samotný televizor by pak měl přijít na konci letošního roku či počátkem roku 2013.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar