Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Apple vydal iOS 5.1.1

Vložil na 9.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

V iTunes se objevila nová verze mobilního operačního systému iOS. Jde o minor-update na verzi 5.1.1, která však přináší několik užitečných novinek.

Nedočkáme se sice nových převratných funkcí. Na ty si zřejmě budeme muset počkat až do iOS 6, který by se měl s největší pravděpodobností objevit v horizontu maximálně dvou měsíců. Přesto stojí za to aktualizovat.

Nová verze iOS totiž opravuje řadu významných chyb, které mohly například na novém iPadu bránit v přepínání mezi 2G a 3G sítěmi. Dále se dočkáme zvýšení spolehlivosti při používání volby HDR pro fotografie pořízené pomocí zkratky na uzamčené obrazovce nebo zvýšení spolehlivosti při synchronizaci záložek a seznamů četby ze Safari.

Došlo i k opravě často reportovaného problému, který mohl po úspěšném nákupu způsobovat zobrazení upozornění „Nelze koupit“, stejně jako ke zvýšení spolehlivosti při synchronizaci záložek a seznamů četby ze Safari.

Informace o bezpečnostním obsahu této aktualizace naleznete na následujících webových stránkách:

http://support.apple.com/kb/HT1222

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar