Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Apple vydal další Developer Preview nového OS X

Vložil na 18.5.2012 – 6.00 Žádný komentář

Apple uvolnil další developer preview svého chystaného operačního systému OS X Mountain Lion. Ten v průběhu tohoto léta nahradí současný Mac OS X „Lion“.

Poměrně brzy po uvedení posledního developer preview nového OS X Mountain Lion uvolnil Apple další verzi. Ta pokrývá jen minimum novinek a ani nepřinesla opravy všech nahlášených chyb z předchozí verze.

Přesto jsme se dočkali především oprav, které by měly zlepšit následující testování chování prostředí. Již nyní na odladění systému pracují stovky vývojářů, kteří zároveň upravují své existující aplikace tak, aby si s přechodem na nový systém co nejsnáze poradily.

OS X Mountain Lion - Developer Preview 3Nový operační systém OS X Mountain Lion by měl být definitivně uveden v průběhu léta, nejspíše již v červenci. Mnoha novinek týkajících se jeho funkcí a vylepšení bychom se pak měli dočkat při odhalení v rámci konference WWDC, která začíná již za tři týdny v USA.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar