Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Adobe CS6 je již k dispozici, Creative Cloud bude následovat

Vložil na 7.5.2012 – 12.00 Žádný komentář

Adobe nedávno představil novou verzi svého balíku Adobe Creative Suite, označeného CS6. Nyní konečně přichází také na Mac OS X. Chystá se i další novinka.

O představení nového Adobe CS 6 jsme vás informovali zhruba před dvěma týdny. V tomto balíku společnost Adobe představila dosud nejdokonalejší verze svých aplikací pro grafiky a editory.

Tím hlavním, co v něm nalezneme, je větší odraz moderních trendů, kdy se do popředí dostává zájem o cloudová úložiště, pronájem software apod.

Ano, Adobe spolu s CS 6 uvedlo novou službu Adobe Creative Cloud, který umožňuje sdílení obsahu a jeho vzdálené ukládání na cloudová úložiště. Dále pak stojí za povšimnutí nová cenová politika, kterou Adobe nasadilo. Můžete si buď zakoupit jednotlivé balíčky za fixní cenu anebo předplatit právě variantu s Adobe Creative Cloud, kde dostanete v ceně k dispozici veškeré aplikace, a toto řešení vás bude měsíčně stát € 47.99 EUR (tedy asi 1.200 Kč).

Adobe také evidentně velice silně míří na uživatele Mac OS X a iOS. Samozřejmostí se totiž stává synchronizace s mobilními verzemi aplikací a zájem o jablečné produkty je viditelný i na produktových fotografiích, kde často vidíme právě MacBook Pro a další zařízení od Apple.

Adobe CS 6 je již k dispozici pro Mac OS X. Služba Creative Cloud bude zprovozněna 11. května letošního roku.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar