Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

WWDC 2012 definitivně oznámeno (a vyprodáno)

Vložil na 27.4.2012 – 6.00 Žádný komentář

Apple ve středu oficiálně oznámil, že letošní ročník konference WWDC se odehraje v San Franciscu počínaje 11. červnem a potrvá pět dní. Zároveň spustil registraci účastníků.

Konference WWDC je největší akcí svého druhu na světě. Scházejí se na ní vývojáři z celého světa, kteří připravují aplikace pro iOS a Mac OS X. O svých nápadech i problémech pak volně diskutují s předními softwarovými architekty přímo ze společnosti Apple, která navíc přichystala bohatý výběr přednášek na nejrůznější témata.

Rok od roku je však o tuto monstrózní akci větší a větší zájem. Již v loňském roce všechny překvapilo, že vstupenky byly vyprodány během pouhých dvanácti hodin. Rok předtím k tomu stačilo osm dní. Letos to netrvalo ani dvě hodiny.

Ano, během pouhých dvou hodin od spuštění registrací byly všechny lístky na WWDC 2012 vyprodané! Jde o zcela mimořádný úspěch, zvláště pak, když vezmeme v úvahu vysokou cenu za vstupenku ($ 1599 USD – tedy asi 30 tisíc Kč). Zároveň je zde od letošního ročníku nově podmínka, že účastníkem může být pouze zástupce společnosti registrované v partnerském vývojářském programu.

I když se na letošní WWDC už asi nepodíváme, bývá zvykem, že alespoň většina přednášek bude volně zveřejněna brzy po skončení akce. Můžeme se tedy těšit alespoň na ně.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar