Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Vyšel update iPhoto pro Mac OS X

Vložil na 2.4.2012 – 12.00 Žádný komentář

Koncem minulého týdne Apple uvolnil další update. Tentokrát pro desktopovou verzi aplikace iPhoto pro systémy Mac OS X. Změřuje se především na stabilitu.

Nový update aplikace iPhoto na verzi 9.2.3 nepřináší žádná velká vylepšení programu či jeho funkcí, avšak přináší vylepšení stability a spolehlivosti aplikace. Dočkali jsme se také menších oprav nahlášených chyb.

Hlavní problém s desktopovou verzí iPhoto se vyskytoval na víceuživatelských systémech, kde příležitostně docházelo k nestabilitě aplikace a následným pádům.

Nová verze by měla tyto problémy definitivně řešit. Větší aktualizace iPhoto se však již netrpělivě očekává a dle spekulací je její uvedení odhadováno na začátek léta tohoto roku, možná paralelně s konferencí WWDC 2012, o níž jsme vás informovali.

Aktualizaci iPhoto 9.2.3 můžete stahovat prostřednictvím nástroje Software Update (Aktualizace softwaru) nebo přímo ze stránek Apple.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar