Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Unikly první fotografie komponent iPhone 5

Vložil na 24.4.2012 – 6.00 Žádný komentář

Jak bývá zvykem, několik měsíců před plánovaným uvedení iPhone se začínají objevovat první úniky fotografií jeho komponent. Tentokrát se podíváme na Home button.

Již jsme si zvykli, že nějaký čas před uvedením nového Apple produktu se začínají objevovat fotografie jeho komponent. Mnohdy jde o podvrhy, ale čím je blíže skutečné datum uvedení výrobku na trh, tím se i fotografie stávají realističtějšími. O něco později se pak vždy můžeme těšit na nějaký ten „ukradený“ prototyp a podobně.

Portál TVC-Mall nyní uveřejnil první fotografie nového iPhone 5. Tedy přesněji, pouze jeho home buttonu. Ukazuje se, že Apple i nadále chce hardwarové tlačítko pro obsluhu zařízení zanechat, a to i přesto, že se již několik let objevují zvěsti o opaku. Samozřejmě je však otázkou, zda jsou uvedené fotografie skutečně pravé, to se ale dozvíme až v okamžiku uvedení iPhone 5 na světlo světa.

Na tlačítku se toho na pohled příliš nezměnilo. Jeho viditelná část zůstává stejná jako doposud. Odlišná je však vnitřní konstrukce. Ta nyní dostane obdélníkový tvar a měla by být odolnější proti opotřebení.

iPhone 5 - Home buttonPro srovnání také současné tlačítko z iPhone 4S.

iPhone 4S - Home button

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar