Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte Data Rescue 3

Vložil na 23.4.2012 – 6.00 Žádný komentář

Ztráta dat je palčivým problémem, jemuž lze předejít zálohováním. Někdy však ani to nestačí. Nyní proto máte šanci vyhrát nejlepší nástroj k obnově ztracených a poškozených dat.

Ať se člověk snaží sebevíce, občas zkrátka – vinou chybného hardware nebo vlastní nepozorností – přijde o data, která nejsou úplně snadno nahraditelná. V takovém případě se tedy uchýlí k záloze, ovšem pouze tehdy, je-li taková záloha k dispozici, anebo se pokusí za pomoci specializovaných nástrojů ztracená data obnovit.

S AppZone.cz máte tento týden šanci vyhrát nástroj, který je (nejen) na platformě Mac OS X dlouhodobě považován za naprostou jedničku a skutečnou špičku ve svém oboru. Jmenuje se Data Rescue 3 a pochází od společnosti Prosoft Engineering. Cena jedné licence pro osobní užití přitom vyjde na nemalých $ 99 USD (asi 2.000 Kč).

Program si ještě blíže představíme v recenzi, na níž se můžete těšit již velice brzy. Již nyní však můžete soutěžit a jeden z vás bude mít to štěstí, že si aktuální verzi Data Rescue 3 for Mac odnese.

Jediné, co musíte udělat, je napsat nám prostřednictvím kontaktního formuláře žádost o zařazení do soutěže. Jednoho z vás pak na konci týdne vylosujeme. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 23. dubna do 6. května, v pondělí 7. května 2012 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

Poznámka: Na základě komentářů řady z vás musíme rozšířit pravidla tak, aby měla soutěž smysl. V případě zadání odpovědi do komentáře k tomuto článku bude daný komentář smazán a vaše odpověď nebude akceptována. Bude-li se situace opakovat častěji, může dojít k trvalému vyřazení příslušného soutěžícího ze všech soutěží na AppZone.cz. K odpovědím na soutěžní otázky používejte výhradně kontaktní formulář.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar