Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

Snow Leopard zdarma pro uživatele MobileMe

Vložil na 20.4.2012 – 12.00 Žádný komentář

Využíváte službu MobileMe a na svém Macu provozujete starší operační systém než Mac OS X 10.7 „Snow Leopard“? Právě pro vás Apple přichystal zajímavou akci.

Operační systém Mac OS X 10.7 „Snow Leopard“ je předchůdcem současného Liona. Mnoho uživatelů však dosud zůstává na ještě starších verzích jako je Leopard nebo Tiger.

Právě pro ně, ovšem za předpokladu, že jsou také uživateli služby MobileMe, přichystal Apple zajímavou akci. V ní je možné zcela zdarma získat instalační médium systému Mac OS X 10.7.8 „Snow Leopard“ s následnou migrací na Mac OS X 10.8 „Lion“ za $ 29.99 USD.

Důvodem je snaha Apple přetáhnout současné uživatele starších verzí systému na modernější a zároveň je přemigrovat na službu iCloud. Právě ta totiž stařičké MobileMe nahrazuje a rozšiřuje o nové funkce. Samotná služba MobileMe by pak měla definitivně skončit 30. června tohoto roku.

Snow Leopard zdarma

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar