Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Nový MacBook na obzoru?

Vložil na 2.4.2012 – 6.00 Žádný komentář

Podle kuloárních informací bychom se již v průběhu dubna mohli dočkat uvedení nové řady laptopů MacBook, která přinese několik zásadních novinek.

Již delší dobu se objevují informace o tom, že nová generace notebooků značky Apple bude jakýmsi spojením současného MacBook Pro a MacBook Air. Apple se prý chce pokusit o vytvoření jedné řady, která bude kombinovat to nejlepší z obou velikánů.

Zatímco MacBook Pro dosud disponoval zejména vysokým výkonem, MacBook Air byl spíše designovou záležitostí pro ty, kdo nechtějí tahat těžký notebook a stačí jim kvalitní stroj pro low-end činnost.

Nový model MacBook by měl být kombinací obou zmiňovaných. Dočkáme se jistě tenkého profilu z MacBook Air, zrušení optické mechaniky, ale zároveň by měla být na pořadu dne i vysoká výdrž a především špičkový výkon.

Podle některých zpráv by se již tento měsíc měl objevit první představitel této řady, který bude disponovat úhlopříčkou 15″. Populárnější 13″ modely pak máme prý očekávat v horizontu dalšího měsíce.

Jaká bude skutečnost, to se teprve uvidí. Již Tim Cook ale avizoval, že na letošní rok má Apple přichystáno mnoho zajímavých novinek. Kdo ví, třeba právě toto bude jedna z nich.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar