Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Logitech představil nové doplňky pro iPad

Vložil na 3.4.2012 – 6.00 Žádný komentář

Logitech představil sedm produktů kompatibilních s novým iPadem třetí generace, včetně klávesnice a krytu Logitech Keyboard Case, stojanu s reproduktorem Logitech Speaker Stand a herního ovladače Logitech Joystick for iPad.

Společnost Logitech včera v České republice představila řadu příslušenství pro iPad, iPad 2 a iPad třetí generace. Toto příslušenství lidem nabízí možnost využít populárního tabletu naplno a bez ohledu na způsob nebo místo, kde jej používají.

„Skupina lidí, kteří používají iPad, neustále roste a po nedávném uvedení nové generace tohoto tabletu se zdá, že zájem o něj nebude klesat ani v blízké budoucnosti,“ řekl Petr Binder, sales manager společnosti Logitech pro Českou republiku a Slovensko. „Proto nyní přinášíme uživatelům iPadu v České republice osvědčenou řadu příslušenství, které bylo navrženo s cílem pomáhat lidem při tvorbě a využívání digitálního obsahu, při hraní i při komunikaci.“

Sedm produktů značky Logitech uvedených na trh v České republice představuje širokou škálu příslušenství – od klávesnic až po reproduktory – které pomáhají vytvořit pro váš tablet skvělé prostředí. Ať již budete chtít svůj tablet používat pro kontakt s přáteli na Facebooku, rychle aktualizovat svůj blog, zahrát si oblíbenou hru, napsat email nebo si poslechnout kvalitní hudbu – Logitech má pro vás vhodný produkt.

Klávesnice a kryt Logitech Keyboard Case

Doplněk v podobě klávesnice a současně krytu Logitech Keyboard Case byl vytvořen ve spolupráci s firmou ZAGG. Štíhlý a odolný hliníkový kryt lze nasadit na iPad 2 nebo iPad třetí generace, takže zakryje displej a boky přístroje, zatímco klávesnice s intuitivnějším rozložením kláves a vylepšeným dohmatem se s tabletem rychle a snadno spáruje pomocí rozhraní Bluetooth. Navíc je vybavena drážkou, do níž lze iPad opřít nastojato i podélně a doba potřebná pro sestavení i sbalení je prakticky zanedbatelná.

Logitech Keyboard Case

Klávesnice Logitech Tablet Keyboard for iPad

Kombinace stojánku a klávesnice Logitech Tablet Keyboard je navržena pro snadné cestování, umožňuje rychlé sestavení a pohodlné používání tabletu, kdekoli se octnete. Spojení s tabletem je jednoduché – spáruje se pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth, takže klávesnici budete moci používat na stole, na klíně nebo kdekoli až do vzdálenosti 10 metrů od vašeho tabletu.

Logitech Tablet Keyboard

Náhlavní sada Logitech Wireless Bluetooth Headset

Bezdrátová náhlavní sada Logitech Wireless Bluetooth Headset umožní díky rozhraní Bluetooth spolehlivé připojení a volnost pohybu až 10 metrů* od zařízení iPad, či jiného zařízení s Bluetooth. Reproduktory optimalizované laserem přinášejí bohatý stereofonní zvuk a zároveň minimalizují zkreslení, mikrofon s potlačením šumu pak zajistí, že váš hlas bude znít zřetelněji. Dobíjecí baterie s výdrží šest hodin vám umožní konverzovat a poslouchat hudbu déle.

Logitech Wireless Headset

Reproduktor Logitech Tablet Speaker

Přenosný reproduktor Logitech Tablet Speaker stačí přichytit ze zadní strany k iPadu či jinému tabletu a 3,5 mm zvukový kabel připojíte ke konektoru sluchátek. Baterii s výdrží osm hodin lze nabíjet prostřednictvím rozhraní USB, takže si vůbec nemusíte dělat starosti s její výměnou.

Logitech Tablet Speaker

Ovladač Logitech Joystick for iPad

Herní ovladač Logitech Joystick for iPad je vybavený páčkou ovládanou palcem a můžete jej použít prakticky v jakékoliv hře s podporou joysticku nebo směrového ovladače. Joystick můžete k zařízení iPad připevnit pomocí přísavných držáků, které lze snadno upevnit i sejmout. Vinutá pružina poskytuje zpětnou vazbu, která automaticky vrací joystick do středové pozice.

Logitech Joystick for iPad

Stojan s reproduktory Logitech Speaker Stand for iPad

Stojan s reproduktory Logitech Speaker Stand for iPad vám umožní vychutnat si bohatý stereofonní zvuk z vašeho tabletu. Stojan lze snadno nastavit pro pohodlné sledování ve vertikální i horizontální poloze, nebo tak, abyste zabránili lesku obrazovky. Doma jej můžete snadno přenášet a poslouží také pro dobití vašeho iPadu – a to dokonce i po vypnutí reproduktorů.

Logitech Speaker Stand

Stojan Logitech AV Stand for iPad

Stojan s reproduktory Logitech AV Stand for iPad vám umožní pohodlně sledovat videa na YouTube, filmy z iTunes a jiná videa na vašem iPadu. Můžete také zapojit přiložený kompozitní kabel a pustit si filmy na vaší televizi. A protože hudba hraje také důležitou roli, vestavěný reproduktorový systém vám umožní užít si plného stereofonního zvuku. Stojánek slouží zároveň jako dokovací stanice pro váš iPad, který zde můžete dobít, i když jsou reproduktory vypnuté.

Logitech AV Stand

Cena a dostupnost

Očekává se, že sedm představených produktů bude na trhu v České republice od konce března 2012 za následující doporučené koncové ceny: Logitech Keyboard Case za 2499 Kč, Logitech Tablet Keyboard for iPad za 1499 Kč,  Logitech Wireless Bluetooth Headset za 1499 Kč, Logitech Tablet Speaker za 999 Kč, Logitech Joystick for iPad za 399 Kč, Logitech Speaker Stand for iPad za 1299 Kč a Logitech AV Stand for iPad za 1999 Kč.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar