Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

iTunes 11 přinesou podporu iOS 6

Vložil na 12.4.2012 – 6.00 Žádný komentář

Apple chystá na letošní ročník konference WWDC novou verzi svého hlavního komunikačního kanálu spojující podporu všech iOS zařízení, iTunes.

Půjde o novou řadu iTunes s pořadovým číslem 11. Ač se nemá vizuálně příliš lišit oproti současnému rozhraní, několika novinek bychom se přeci jenom dočkat měli.

Tou hlavní bude podpora mobilního operačního systému iOS 6, jenž by měl být uveden zhruba ve stejné době či malinko později (spekuluje se o jeho uvedení začátkem léta spolu s iPhone 5). Nový iOS přinese ještě hlubší integraci iCloud do uživatelského rozhraní a předznamená další vývoj mobilních zařízení značky Apple.

Zároveň i iTunes přinesou mnohem výraznější rozšíření cloudových funkcí. Konkrétní specifikace však dosud chybí a dočkáme se jich s největší pravděpodobností v horizontu několika týdnů.

Drobných změn by mělo doznat i samotné rozhraní, respektive jeho uspořádání. Spekuluje se o reorganizaci kategorií v menu a zároveň o lepším způsobu filtrování lokalizovaného obsahu. Přeci jen, Apple je už silně globálně orientovanou společností.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar