Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Humble Bundle aneb Hry za vaši cenu

Vložil na 24.4.2012 – 12.00 Žádný komentář

Humble Bundle je tradičním nositelem kvalitního a zajímavého software za rozumné ceny. Nyní nabízí i zajímavé hry z produkce českého studia Amanita.

Výhodou balíčku Humble Bundle je to, že cenu, kterou zaplatíte, určujete vy sami. Jenom vy rozhodnete o tom, jakou hodnotu pro vás zakoupený balíček aplikací má a navíc můžete tuto celkovou částku dále rozdělit mezi vývojáře, provozovatele služby a charitu World Land Trust. Minimální částka, kterou musíte zaplatit, je stanovena na $ 0.01 USD, maximální není omezena.

V aktuálním balíčku naleznete celkem pět položek. Jsou to především hry Botanicula, Machinarium, Samorost 2 a v případě, že zaplatíte více než je průměrná částka, za níž uživatelé nakupují (aktuálně $ 8.82 USD), dostanete i hru Windosill a film Kooky (anglicky dabovaná verze filmu Kuky se vrací).

V případě, že nakoupíte za částku vyšší než $ 5 USD, dostanete rovněž kódy ke zpřístupnění všech her v prostředí Steam. Jinak se budete muset spokojit pouze se standalone verzemi. Ty jsou k dispozici pro platformy MS Windows, GNU/Linux a Apple Mac OS X.

Tak tedy neváhejte, zbývá posledních devět dní.

Stránky Humble Bundle

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar