Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Dropbox navyšuje prostor za nové uživatele

Vložil na 10.4.2012 – 6.00 Žádný komentář

Služba Dropbox navýšila prostor, který dostanete za pozvání nových kamarádů. Nově tak můžete u free verze získat 500 MB za každého nového uživatele.

Dropbox je elegantním řešením pro cloudové ukládání dat. Zcela zdarma máte k dispozici 2 GB datového prostoru, kam můžete velice snadno nahrávat cokoliv, co se vám zrovna válí v počítači. Můžete tak zálohovat důležité dokumenty, filmy, hudbu a podobně.

Zároveň však Dropbox umožňuje i velice příjemné sdílení těchto dat. Jednoduše nastavíte u příslušných složek jejich přístupová práva, tedy zda chcete, aby šlo o složku veřejnou, soukromou nebo sdílenou – a kdo ji má v takovém případě možnost vidět.

Toto řešení si získalo mnoho příznivců po celém světě a není se vůbec čemu divit. Díky vysokému komfortu a snadnému ovládání se uživateli dostává do rukou mimořádně silný nástroj, který v lecčems převyšuje iCloud od Apple.

Když vám ale 2 GB prostoru přestanou dostačovat, musíte si další prostor za pár dolarů dokoupit. Jinou možností však je navyšování datového limitu zvaním přátel. Za každého, koho k Dropboxu pozvete a on se zde registruje, získáte jako free uživatel nově dalších 500 MB prostoru. Ještě donedávna byla tato odměna poloviční.

V případě, že využíváte placený účet Dropboxu, bude vám limit za každého vašeho kamaráda nově zvýšen o celý 1 GB prostoru! A to už je sakra znát.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar