Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Bude mít iPhone 5 větší displej?

Vložil na 18.4.2012 – 12.00 Žádný komentář

Nová generace chytrého telefonu iPhone by mohla dostat 4″ displej. O tom se spekuluje již delší dobu. Avšak nyní se objevily zcela nové informace.

Elektronický magazín The Verge přinesl zprávu o tom, že by nová generace chytrého telefonu s nakousnutým jablkem ve znaku mohla být vybavena 4″ displejem.

O této možnosti se dlouze spekulovalo již u několika posledních modelů a rozhodně proto nejde o žádnou žhavou novinku. Nyní, s ohledem na konkurenci, se však tato možnost jeví jako podstatně pravděpodobnější nežli dříve. Autor článku se přitom odvolává na zdroje, které údajně touto informací oficiálně disponují.

Zajímavé na celé věci je, že by nový iPhone neměl být širší než dosud, ale měl být být delší. Apple tak chce údajně dosáhnout zvětšení displeje roztažením telefonu do délky a zároveň přeuspořádáním přední strany telefonu tak, aby byla ekonomičtější a umožňovala alokaci většího prostoru pro displej.

4" displej pro iPhone

Je otázkou, jak takové řešení dopadne v praxi, stejně jako to, zda je tato informace opravdu věrohodná. Vše bude jasné už za několik měsíců v létě, kdy má nový iPhone spatřit světlo světa.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar