Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

Brzy přijde Mac OS X 10.7.4

Vložil na 17.4.2012 – 12.00 Žádný komentář

Apple uvolnil již druhou betaverzi Mac OS X 10.7.4 určenou pro vývojáře. Již brzy bychom se tak mohli dočkat ostrého vydání pro veřejnost.

Verze Mac OS X 10.7.4 by měla být, podle některých spekulací, poslední majoritní aktualizací současné verze Mac OS X, tedy „Lion“. Poté bychom se již měli dočkat příchodu OS X 10.8 „Mountain Lion“, který je ohlášen na léto.

Právě údajná poslední aktualizace Liona nyní vyšla v podobě druhé betaverze určené vývojářům, čímž předznamenává blížící se vydání ostré verze pro běžné uživatele. Toho bychom se mohli dočkat nejpozději začátkem května.

V této aktualizaci nás však nečekají žádné markantní změny nebo novinky, půjde spíše o opravy nahlášených chyb a drobná vylepšení stávajících funkcí. Dočkáme se tak zejména oprav v App Store, Time Machine nebo sdílení obrazovky. Zároveň nás čeká odladění některých chyb, které byly nahlášeny u e-mailového klienta Mail.

Připomeňme, že Lion je – dle všech známek – poslední operační systém nesoucí označení Mac OS X. Od příští verze se Apple rozhodl používat pouze název OS X. Dle některých může jít o předzvěst budoucího sjednocení iOS a OS X. Uvidíme, jaká budoucnost nás čeká.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar