Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Apple ruší trial verze svých aplikací

Vložil na 16.4.2012 – 6.00 Žádný komentář

Společnost Apple zvolna stahuje trial verze svých populárních aplikací a nabízí již pouze plné verze. Týká se to i kancelářského balíku iWork.

Až dosud bylo možné z webu apple.com stahovat trial verze aplikací Aperture a iWork. První z nich slouží k profesionální úpravě fotografií, jejich vyčištění a zálohování. Druhá pak představuje soubor kancelářských programů Keynote, Pages a Numbers, tedy office balíku Apple.

V případě obou těchto aplikací však již není nadále možné trial verzi stahovat, protože Apple ji ze svých stránek před několika dny stáhl a vystavil pouze upozornění, že je možné si tyto aplikace (v plné verzi) zakoupit prostřednictvím Mac App Store.

Jediná z podobně orientovaných aplikací, jíž se tento krok prozatím nedotkl a je tak možné si její tral verzi i nadále stáhnout, je tak Final Cut Pro X. Do budoucna je však otázkou, zda bude i tento program takto delší dobu přístupný. Lze očekávat, že jakmile dojde k dalším výrazným úpravám aplikace a jejích funkcí, čímž se konečně stane Final Cut Pro X více uživatelský zajímavým, dojde i ke stažení této trial verze.

iWork pouze na App Store

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar