Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

WWDC 2012 se blíží

Vložil na 23.3.2012 – 12.00 Žádný komentář

Objevily se první informace o možném datu letošního ročníku největší vývojářské konference, kterou organizuje Apple – WWDC. Dočkat bychom se mohli v polovině června.

Apple již nějakou řádku let organizuje konferenci WWDC (WorldWide Developers Conference), která se stala největší akcí svého druhu zaměřenou na vývojáře.

Kromě celé řady zajímavých přednášek od programátorů Apple i externistů zde mají účastníci jedinečnou možnost naučit se pracovat s novinkami a především pak konzultovat své problémy přímo s nejpovolanějšími odborníky.

Akce WWDC se pravidelně koná v Moscone Center v San Franciscu v letních měsících a trvá týden. Na letošní rok je v programu tohoto centra týdenní rezervace od data 11. června 2012. Zdá se proto, že právě v tomto datu proběhne WWDC.

Poněkud problém je, že vstupenky na WWDC jsou vždy vyprodané během chvilky od zpřístupnění rezervačního systému, a to i přes jejich vysokou cenu. Lze očekávat, že jakmile bude rezervace spuštěna, budou vstupenky vyprodané během několika hodin.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar