Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o Mini Boombox

Vložil na 5.3.2012 – 6.00 Žádný komentář

Uběhl soutěžní týden a je na čase vyhlásit vítěze. Celých sedm dní jste mohli soutěžit o unikátní zvukový systém Logitech Mini Boombox. Kdopak se stal jeho novým šťastným majitelem?

Za celý uplynulý týden nám prostřednictvím kontaktního formuláře přišlo úctyhodných 231 soutěžních hlasů. Váš zájem nás velice těší a věříme, že i budoucí hodnotné ceny, které pro vás do nadcházejících soutěží připravujeme, oceníte.

Připomeňme, že soutěžní otázka, jejíž správné zodpovězení vám mohlo Logitech Mini Boombox přinést, zněla: „Jaká je maximální udávaná doba provozu na jedno nabití baterie?“ Správná odpověď, kterou jste mohli nalézt také v našem krátkém představení tohoto zvukového systému, zněla 10 hodin.

Výherce však může být pouze jeden a v tomto případě se jím stal Radim S. z Hradce Králové. Gratulujeme!

A vám ostatním přejeme více štěstí v budoucnu. Již nyní se můžete těšit na sérii dalších zajímavých cen, které pro vás do nadcházejících soutěží chystáme.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar