Úvodní stránka » Magazín

Staženo přes 25 miliard aplikací!

Vložil na 5.3.2012 – 12.00 Žádný komentář

Před dvěma týdny jsme vás informovali o akci, do níž se mohl zapojit doslova každý. Stačilo si stáhnout 25.000.000.000. aplikaci z iTunes Store. Nyní již bylo této hodnoty dosaženo.

Trvalo to pouhé dva týdny a soutěž, o které jsme vás před časem informovali, skončila. Výherce z ní odešel bohatší o $ 10.000 USD, respektive šek na tuto částku pro nákup v iTunes Store.

Za dva týdny se tak podařilo nashromáždit více než půl miliardy stažení. Takové číslo je skutečně ohromující a kdyby v tomto tempu stahování nadále pokračovalo, za další rok bychom slavili již 40 miliard. Je však pravděpodobné, že růstová tendence bude ještě zrychlovat a této hodnoty proto bude dosaženo ještě dříve nežli za rok.

Jméno výherce šeku na $ 10.000 USD Apple prozatím nezveřejnil, avšak očekává se, že se tak stane v průběhu tohoto týdne, s největší pravděpodobností pak ve středu na představení nové generace tabletu iPad.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar