Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Spekulanti měli s novým iPadem smůlu

Vložil na 26.3.2012 – 12.00 Žádný komentář

V USA se tvoří nové fronty kvůli tabletům iPad. Tentokrát je však důvodem jejich hromadné vracení. Do dvou týdnů od nákupu je totiž možné přístroj bez udání důvodu vrátit.

Mnozí lidé se po zkušenostech s uvedením iPadu 2 rozhodli přiživit na nové generaci jablečného tabletu tak, že jej nakoupí ve velkém a s malým ziskem budou dále prodávat v regionech, kde jsou zásoby již vyprodané.

Po uvedení iPadu 2 se totiž ukázalo, že do každé prodejny Apple dodal jen zlomek kusů, o něž měli zákazníci zájem. Nyní tedy spekulanti doufali v podobnou situaci a v to, že v návalu prvotní euforie a zájmu o iPad budou lidé ochotni si připlatit, jen aby nemuseli čekat.

Apple se však také poučil a zásoby tentokrát navýšil velmi výrazně. Úspěch spekulantů byl proto téměř nulový a ti teď hromadně vrací své zásoby tabletů.

Média uvádějí, že není nic výjimečného vidět člověka, který vrací i více než 30 kusů nového iPadu.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar