Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Nový iPad vyprodán tři dny po uvedení

Vložil na 13.3.2012 – 12.00 Žádný komentář

Netrvalo ani tři dny a zásoby nového iPadu byly vyprodány. Tedy teprve v předprodeji, avšak již nyní je čekací lhůta na další zhruba tři týdny.

Pokud žijete v USA a chtěli jste si objednat nový iPad v předprodeji na webu, máte už nyní smůlu. Během prvních tří dnů od spuštění předprodeje totiž došlo k vyčerpání všech zásob. Čekací lhůta na další dodávku je udávána v horizontu tří týdnů.

Připomeňme, že velice podobný scénář má prakticky každé představení nového Apple produktu, ať už jde o novou verzi iPhone či tabletu iPad. Během prvních dnů tradičně dochází k vyčerpání veškerých skladových zásob určených k předobjednávkám.

Konkrétní počet iPadů, které takto byly během prvních dnů prodány, není zatím zveřejněn, avšak lze očekávat, že toto číslo Apple brzy uvede v oficiální tiskové zprávě. Co může být lepší reklamou než vysoký zájem o dané produkty. I proto je zřejmé, že jsou skladové zásoby k předprodeji vždy poddimenzovány.

V kamenných Apple Store v USA se začne nová generace jablečného tabletu prodávat již tento pátek, tedy 16. března. Do České republiky pak dorazí o týden později.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar