Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Nová Apple TV dorazila do ČR

Vložil na 19.3.2012 – 6.00 Žádný komentář

Nejnovější generaci Apple TV si nyní můžete objednat i v České republice. Získáte tak skvělého pomocníka nejen pro sledování HDTV filmů.

Oficiální internetový obchod Apple Store českého zastoupení společnosti Apple začal nabízet nejnovější generaci přístroje Apple TV. Ne, nejde o onu legendární novou televizi, s níž se Apple chystá změnit svět současných televizí. Stále hovoříme o standardní Apple TV, tedy malé černé krabičce, kterou připojíte k samotné televizi a získáte jejím prostřednictvím přístup k multimediálnímu obsahu z iTunes a dalších služeb.

V ČR dosud nemělo pořízení Apple TV valného významu, avšak nyní se již situace značně mění k lepšímu. V iTunes Store se již objevily první filmy s českým dabingem a další budou brzy následovat. Jakmile se tak stane, může Apple TV významně rozšířit uživatelský komfort a ergonomii užívání televize.

Snadno si navolíte požadovaný film, seriál nebo videoklip a ten si přehrajete ve vysokém rozlišení přesně v době, kdy budete chtít. Navíc Apple TV podporuje i přístup ke službám jako je YouTube nebo Vimeo.

Nová generace Apple TV nabízí proti předchozí zejména vyšší rozlišení. Konkrétně se jedná o podporu HDTV filmů, resp. rozlišení 1080p. Ostatní funkce zůstaly víceméně na stejné úrovni s předchozí generací. Novou Apple TV můžete objednávat na českém Online Apple Store za cenu 2799 Kč vč. bezplatného doručení až domů.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar