Úvodní stránka » Software, Vybíráme

iTunes: Žebříček nejstahovanějších aplikací všech dob

Vložil na 6.3.2012 – 6.00 Žádný komentář

Apple při příležitosti 25 miliard stažených aplikací z iTunes Store uveřejnil žebříček 25 nejstahovanějších aplikací všech dob, a to jak placených, tak i těch zdarma.

Již minulý rok u příležitosti dosažení 10 miliard Apple zveřejnil podobný soupis, avšak nyní změnil metriku tak, aby více odrážela hodnocení uživatelů a ne jen pouhý počet stáhnutí konkrétní aplikace.

Celý seznam se liší vždy pro příslušný národní iTunes App Store. Pravdou ale je, že aplikace na čelných pozicích jsou v zásadě všude stejné. K dispozici máme přehled 25 nejstahovanějších aplikací všech dob pro iPad a pro iPhone, navíc pak ještě vždy ve variantě placených programů a těch, které se jejich autoři rozhodli šířit zdarma.

Máte-li zájem, můžete si zobrazit seznam všech aplikací prostřednictvím iTunes. Na prvních příčkách se, dle očekávání, umístili Angry Birds a klienti sociálních sítí, pro iPad pak samozřejmě kancelářský balík iWork.

iTunes - TOP 25

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar