Úvodní stránka » Software, Vybíráme

iPhoto pro iOS používá přes milion uživatelů

Vložil na 22.3.2012 – 12.00 Žádný komentář

Čerstvou novinku, iOS verzi populárního editoru fotografií iPhoto, si stáhl již více než jeden milion uživatelů. Apple tak vydělal přes pět milionů dolarů.

Aplikace iPhoto si získala velké množství příznivců na desktopu, kde je běžnou součástí iLife. Nově však Apple uvedl tento program také v mobilní verzi pro iPhone a iPad.

Za pouhých deset dní, které od uvedení této aplikace uběhly, si iPhoto pro iOS stáhlo více než milion uživatelů. Na konto Applu se tak připsalo více než $ 5.000.000 USD, tedy zhruba 90 milionů korun.

V aplikaci iPhoto můžete velice snadno upravovat veškeré fotografie, a to i jejich jednotlivé části. Například se rozhodnete změnit v určité oblasti fotky jas a po označení této části vše pomocí pár dotyků na displeji provedete.

I díky tomuto vysokému uživatelskému komfortu si iPhoto získalo tak vysokou oblibu, kterou se jen málokterá jiná aplikace může pochlubit.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar