Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

iPhone 5 se blíží

Vložil na 27.3.2012 – 6.00 Žádný komentář

Máme za sebou premiéru nového iPadu, avšak tím letošní novinky nekončí. Dočkat bychom se měli i nové generace telefonu iPhone, a to již začátkem podzimu.

Původně se sice spekulovalo o tom, že by nový iPhone mohl být uveden již začátkem léta, avšak s ohledem na nedávné uvedení iPhone 4S a čerstvé uvedení nové generace tabletu iPad se nezdá příliš pravděpodobné, že by Apple vypustil nový model telefonu na světlo takto brzy.

Server iMore nyní přinesl zprávu, podle niž bychom se měli nové generace telefonu dočkat pravděpodobně v září letošního roku. Zároveň přinesl neověřené zákulisní informace o některých jeho vlastnostech.

Nemělo by dojít ke změně velikosti displeje, tedy v tomto směru bude zřejmě stejný jako současný iPhone 4/4S. Displej 3,5″ je však naprosto dostačující. Ke změně by mělo dojít u konektoru. Nově by měl totiž iPhone disponovat micro-dock konektorem, který bude výrazně menší než současný.

Zároveň lze očekávat podporu 4G sítí, respektive LTE. Informace o procesoru ani fotoaparátu magazín nepřinesl.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar