Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

iPad 3/iPad HD přichází

Vložil na 7.3.2012 – 6.00 Žádný komentář

Právě dnes ve večerních hodinách se dočkáme představení nejnovější generace jablečného tabletu iPad. Na co se zhruba můžeme těšit? Podívejme se na dosud známé informace.

Celá akce začne právě dnes v 10:00 kalifornského času, tedy 19:00 našeho, a odehrávat se bude v Yerba Buena Center v San Franciscu, domově jablečných zařízení.

Dosud není nic oficiálně zveřejněno, a proto veškeré informace jsou pouze spekulativního charakteru a naprosto neověřené. Lze se však domnívat, že nový iPad dostane retina displej s dvojnásobným rozlišením oproti iPadu 2. Dále lze očekávat rozšíření nabídky kapacitních variant a pravděpodobné je i zvýšení výdrže baterie (spekuluje se o dvojnásobku současné kapacity, avšak i tak by – s ohledem na náročnější displej – byla reálná výdrž podobná té současné).

Je také pravděpodobné, že na této Media Event budou představeny některé novinky ze světa iOS, tedy mobilního operačního systému Apple pohánějícího veškerá mobilní zařízení této značky. Spekuluje se dokonce o představení prvního konceptu iOS 6.

Dosud však není jasné, jaké označení vlastně nový iPad dostane. Půjde o iPad 3 nebo iPad HD? Kdo ví. S ohledem na to, že by nemělo dojít k nějakému skutečně markantnímu zásahu do koncepce tabletu, je pravděpodobnější spíše druhá varianta. Nechme se ale překvapit, již za pár hodin bude jasno.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar