Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Dnes začíná prodej nového iPadu

Vložil na 16.3.2012 – 6.00 Žádný komentář

Právě dnes bude v USA oficiálně zahájen prodej nové generace jablečného tabletu iPad v kamenných prodejnách Apple Store. Již za týden se dočkáme i v ČR.

Již dnes, v pátek 16. března 2012, začíná v amerických kamenných prodejnách Apple Store prodej nejnovější generace tabletu iPad. Ten bylo dosud možné výhradně předobjednat na webovém Apple Store, kde však zásoby došly již během prvních tří dnů od představení nového iPadu.

Zatímco další várka by měla být k prodeji přes webový obchod Apple doručena až někdy v horizontu cca dvou týdnů, ode dneška je již možné tablet zakoupit přímo v prodejnách. Jako vždy si Apple vyčlenil první den pro USA a nejbližší lokality, zatímco další vlny prodeje budou přicházet postupně.

V České republice máme výhodu, že již delší dobu spadáme do regionu, který se pro Apple jeví jako zajímavý. Počet příznivců této značky u nás masivně vzrostl a spolu s tím i zájem Apple tyto příznivce/zákazníky uspokojit. Proto se v České republice můžeme na nový iPad těšit již za týden, v pátek 23. března 2012.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar