Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Displeje pro nový iPad bude dodávat výhradně Samsung

Vložil na 15.3.2012 – 12.00 Žádný komentář

I přesto, že se Apple snaží dlouhodobě ukončit spolupráci s konkurenčním Samsungem nebo alespoň jeho výrobní kapacity vypárovat jinde, prozatím se nic nemění.

Ač se o výrobu displejů pro nový iPad ucházely i další významné společnosti, například LG Display nebo Sharp Corp., jedinou, která splnila přísná kritéria Apple, se stala konkurenční společnost Samsung.

I když spolu Apple a Samsung dlouhodobě vedou celou řadu soudních sporů, na výrobě zařízení Samsung aktivně participuje již celou řadu let. A vždy byl pokládán za jednoho z nejlepších dodavatelů pro Apple.

Nyní, s nástupem supermoderního nového iPadu se špičkovým výkonem a skvělou obrazovkou vzrostly nároky na výrobní postupy tak vysoko, že právě Samsung dokázal překonat i další letité konkurenty a jako jediný se tak do výroby zapojí.

Samsung je navíc exkluzivním výrobcem procesoru A5X, který pohání právě i nový iPad. Zdá se tedy, že spolupráce obou gigantů bude ještě nějakou dobu aktivně pokračovat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar