Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Datart spustil rezervační systém na iPad

Vložil na 22.3.2012 – 6.00 Žádný komentář

Již zítra bude v České republice zahájen prodej nejnovější generace tabletu iPad od společnosti Apple. Očekává se mimořádný zájem, proto prodejci spouští rezervační systémy.

Právě od zítřejšího dne se začne i v České republice prodávat nová generace tabletu iPad. Ta přinese nejen skvělý displej s technologií retina, ale i rychlejší procesor (A5X) nebo HD kameru.

Očekává se, že – podobně jako u předchozích modelů – vzbudí uvedení tabletu do prodeje mimořádný zájem a zásoby rychle zmizí. Autorizovaní prodejci, kteří dostanou na sklad nový iPad jako první, proto začínají spouštět rezervační systémy. Jako první jej spustil Datart.

I když dosud nezveřejnil ceny, lze očekávat, že budou podobné jako ty oficiální přímo z Apple Online Store. Připomeňme však, že když byl uveden iPad 2, disponoval Datart v první vlně pouze několika jednotkami kusů. Zda bude nyní situace lepší, to se teprve uvidí. Již zítra budeme vědět více.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar